...Přihlašte se do SimsClubu >> TU

...Řekněte si, co tu chcete >> TU

...Chceš spřátelit >> TU

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

NŽ - Info

28. července 2009 v 16:39 | Elli |  Noční život
Vaši Simíci se nyní vydávají do města a poznávají noční život. Ať už šli někam pařit, na romantickou schůzku nebo na bowling, bude to nezapomenutelná noc! Nechte Simíky, aby se odvázali a aby si užili to, co po večerech rádi dělají. Nechte je, aby si užívali života. Když se objeví mezi Simíky nějaká ta chemie, určete jim, jak bude vypadat jejich milostný život. Podaří se jim naplnit své životní cíle a svou osobnost nebo ne? Může to být začátek vášnivého vztahu anebo katastrofální rande. Jste připraveni na zábavu a romantiku? Noc začíná!

Hlavní herní vlastnosti
Určete osud jejich milostného žvota
Přitažlivost vašich Simíků je nyní založen na osobnosti, životních cílech a znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jestli se k sobě hodí, a pak v nich zapalte oheň lásky za pomoci nových prvků, které zahrnují toužebný pohled, pomalý tanec nebo vášnivý polibek. V závislosti na průběhu a úspěchu rande může Simíka překvapit buď romantický dárek anebo nenávistný dopis.

Život je potěšení
Podívejte se na zcela nový "Pleasure Seeker" vašich Simíků. Potěšte je pak tím, co mají nejradši: krásná rande, divoké večírky, pohodové večeře s přateli nebo ležení v horké koupeli. Jen dejte pozor na to, že Pleasure Seeker se bojí čehokoliv, co je namáhavé, trapné nebo nepříjemné.

Pošlete Simíky ven, do města
Ať už jde o dámskou jízdu nebo velké rande, je na čase hodit se do gala a vyrazit zažít fantastickou noc v novém městě. Co se jim nejvíc líbí? Teď mohou vyrazit k někomu na party, protančit celou noc v klubu, prožít romantickou večeři při svíčkách anebo jít s přáteli na bowling a stát se kuželkovým králem.

Bavte se životem a žijte stylově
Přes 125 nových objektů a předmětů, např. DJ station, fotokabinku, karaoke machine a další. Zpestřete si nové Simíky třeba schůzkou s krásnou barmankou nebo spoustou dalších možností. (zdroj: oficiální EA)


Operační systém: XP/2000/98 (od datadisku Šťastnou cestu i Vista)
Mechanika: CD nebo DVD
Procesor: 800 MHz (s datadisky 1300MHz)
Operační pamět: 256 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 32 MB
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters
~ Copyright © 14.7.09 | Elli , smis3.blog.cz
~ Hosting | Blog.cz . Thanks for your visit.