...Přihlašte se do SimsClubu >> TU

...Řekněte si, co tu chcete >> TU

...Chceš spřátelit >> TU

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TS3 - Info

1. srpna 2009 v 16:49 | Elli |  The Sims 3

The Sims 3 vám přináší nekonečné možnosti!

Svou osobitost, zčásti zformovanou povahami svých simích obyvatel, má i samotná čtvrť. Uděláte maminku, která je fotbalovou fanynkou a žije se svou rodinou v příměstské části? Nebo bohatého podnikatele, majitele okázalého sídla s výhledem na moře? Volba je jen na vás. Svůj životní prostor si můžete udělat přesně takový, jaký chcete.
Objevujte živé okolní prostředí bez hranic

Vaši Simíci se mohou kdekoli volně pohybovat, navštěvovat obydlí sousedů a objevovat své okolí. Mohou také vyrazit do centra města na sraz s přáteli, potkat nové známé v parku nebo náhodně narazit na ulici kolegu z práce. A pokud se Simíci objeví v pravý čas na pravém místě, kdo ví, co se může stát?

Nový nástroj Vytvoř si Simíka

S novým, jednoduše ovladatelným editorem máte k dispozici neomezené množství vlastních úprav pro vznik naprosto originálního Simíka. Rozhodněte si o tom, jakou bude mít váš Simík postavu - štíhlou, plnoštíhlou, nebo to bude svalovec? Zvolte také vzhled jeho obličeje, odstín pleti, barvu vlasů a jejich střih, tvar a barvu očí a konečně i oblečení a další doplňky.

Nové realistické osobnosti

Vytvořte si Simíka s charakteristickými rysy osobnosti. Vybírejte si z desítek povahových vlastností a libovolně je kombinujte. Kombinace, které zvolíte - odvaha, umělecké sklony, samotářství, puntičkářství, kleptomanie, romantika, nešikovnost, stihomam a mnoho, mnoho dalších - utvoří vzorec chování vašich Simíků a způsob, jakým budou komunikovat s dalšími Simíky. Budou to komplexní osobnosti s jedinečnými povahovými rysy, které se nyní mohou povznést nad své každodenní potřeby.

Architektonicky upravte cokoliv podle svého

Postavte si dům svých snů a udělejte si z něj perfektní domov. Upravovat můžete naprosto vše - podlahy, dekorace, oblečení, pohovky, tapety i odstíny skel v oknech. Měnit barvy a vzory je nyní jednoduché a zábavné. K dispozici tak máte nekonečné množství variant vlastních úprav. Vaši čtvrť můžete také osídlit modelovými domy a vybavením. Kteří ze Simíků se nastěhují do luxusních vil, studentských privátů, báječných rodinných domků či útulných chat?

Nový herní systém

Životy Simíky jsou ve hře The Sims 3 mnohem obsáhlejší. Připravte se na dosahování krátkodobých i dlouhodobých cílů a poté sklízejte jejich ovoce! Podle toho, jakou mají Simíci osobnost, schopnosti a jakou si zvolili kariéru, mají také svá krátkodobá a dlouhodobá přání, která pro ně neustálé vytvářejí zábavné úkoly - úkony, které je třeba vykonat, a cíle kterých je třeba dosáhnout. Máte naprosto svobodnou volbu, zda osud svých Simíků naplníte a umožníte jim tak prožít spokojený a plnohodnotný život!

Sny a sliby

Budou se vaši Simíci účastnit těch správných výcvikových programů, budou salutovat těm správným důstojníkům a podaří se jim postoupit z čističe latrín až na astronauta? Budou často navštěvovat stadion, udělají dojem na hledače talentů a zvítězí v několika závodech, aby se z nich staly sportovní legendy? Možná, že má váš Simík talent pro hru na kytaru, zahraje si na několika koncertech, davy ho budou milovat a udělají z něj rockovou hvězdu. Osudy vašich Simíků máte v rukách jen a jen vy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters
~ Copyright © 14.7.09 | Elli , smis3.blog.cz
~ Hosting | Blog.cz . Thanks for your visit.